Medikal sektör içerisinde faaliyet gösteren firmamız sektörün ihtiyacı olan hasta yataklarının temini ve satışı konusunda kurumsal bir hizmet sunuyor. Tüm modellerinde teknolojik özelliğe önem verilmekte ve en iyi hizmet içeriği profesyonel bir şekilde sağlanmaktadır. Alanında uzman kadrosu ile geçmişten gelen deneyim ve tecrübe ile sektörde lider konumda yer alan firmamız müşteri memnuniyet ilkesini benimseyerek destek sunmaktadır. Geniş ürün yelpazesi ile hizmet verilmekte ve kişiye özel hasta yatağının tercih edilmesi sağlanmaktadır. Tüm modelleri satın alabilir veya istediğiniz gün sayısınca kiralama hizmet içeriğinden yararlanabilirsiniz.

Profesyonel Hizmet İçeriği

Firmamız hasta yatakları konusunda kurumsal ve yasal olarak müşterilerine hizmet sunar. Satış ve kiralama konusunda ekonomik fiyat politikasını benimser ve ödeme kolaylıkları ile destek verir. Bu sayede istediğiniz modele daha hızlı bir erişim imkanı sağlar. Bünyemizde bulunan tüm modeller gelişmiş özellikleri ile ilgili tedavinin pozitif olmasına yardımcı olur. Kolay kullanımları ve taşınabilir özellikleri ile konforlu bir rahatlık sunar. Tüm modeller kolay kullanımın yanında rahat bir temizliğe sahiptir. Ayrıca hastanın daha rahat bir şekilde yatabilmesi için özel olarak tasarlanmıştır. Belinizi ve sizi kesinlikle rahatsız etmez.

Geniş Hizmet Ağı

Hasta yataklarının satışı konusunda geniş hizmet ağı ile destek verilir. Bulunduğunuz herhangi bir konuma teslimi yapılır. Ayrıca ilgili modelleri nasıl kullanmanız gerektiği konusunda tüm detaylar uzman personel tarafından size sunulur. Kiralama yaparak da kullanım sağlayabileceğiniz modeller sayesinde hastanız rahat eder ve uzun süreli bir kullanım sağlayabilir. Bu konuda destek almak istediğinizde kurumsal müşteri hizmetlerimize ulaşım sağlayabilir ve gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Hasta yataklarında evde kullanım sağlayabileceğiniz modeller de bulunur. Uzun süreli yatalak olan hastalarınız için teknolojik donanıma sahip olan modeller arasından seçimler yapabilirsiniz. Bu da size en iyi tedavi avantajını sunacaktır.

Tüm modeller garantili bir şekilde sunulmaktadır. Uygun fiyat anlayışı sayesinde satın alabilir ve ya kiralama hizmet içeriğinden yararlanabilirsiniz. Sektör içerisinde lider konumda yer alan firmamız en çok tercih edilenler arasında yer almakta olup müşteri memnuniyetini gözeterek çalışmalarını sürdürüyor.

HIZLI TESLİMAT

Tüm Türkiye'ye Hızlı Gönderim

%100 Orijinal Ürün

İmalatçı firma avantajı

Ekonomik Ürünler

Kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler

7/24 Destek

Satış sonrası tam destek

YUKARI